Dnia 5 IX w środę Msza o uzdrowienie duszy i ciała

Dnia 5 IX w środę o godz. 18.00 będzie Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciała, którą poprowadzi

1. Msza Święta z homilią

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie zakończone błogosławieństwem Najświętszego Sakramentu

3. Modlitwa indywidualna z nałożeniem rąk.

Spowiedź od godz. 17.00 dla tych, którzy chcą dostąpić Bożej łaski uzdrowienia duszy i ciała.

Dnia 9 V w środę Msza o uzdrowienie duszy i ciała

Dnia 9 V w środę o godz. 18.00 będzie Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciała, którą poprowadzi

Dnia 7 III tj. w środę Msza o uzdrowienie duszy i ciała

Dnia 7 III tj. w środę o godz. 18.00 będzie Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciała, którą poprowadzi

Dnia 03.02.2018 r. będzie Msza o uzdrowienie

Dnia 03 II tj. w sobotę o godz. 18.00 będzie Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciała, którą poprowadzi

ks. Proboszcz – Henryk Fetke

MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE 09 XII 2017 R.

Dnia 09 XII tj. w sobotę o godz. 18.00 będzie Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciała, którą poprowadzi

ks. Proboszcz – Henryk Fetke

Dnia 18 X tj. w środę o godz. 18.00 będzie Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciała

1. Dnia 18 X tj. środę o godz. 18.00 będzie Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciała, którą poprowadzi Ojciec Teodor Knapczyk franciszkanin z Krakowa.

3. Modlitwa indywidualna z nałożeniem rąk.

Na zakończenie zostaną poświęcone sakramentalia: woda, olej i sól, przyniesione przez wiernych. Po tym będzie możliwość nabycia literatury religijnej. Spowiedź od godz. 17.00 dla tych, którzy chcą dostąpić Bożej łaski uzdrowienia duszy i ciała.

1. Dnia 05 IX tj. we wtorek o godz. 18.00 będzie Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciałaktórą poprowadzi Ojciec Teodor Knapczyk franciszkanin z Krakowa.

3. Modlitwa indywidualna z nałożeniem rąk.

1. Dnia 13 VI tj. we wtorek o godz. 18.00 będzie Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciała, którą poprowadzi Ojciec Teodor Knapczyk franciszkanin z Krakowa.

3. Modlitwa indywidualna z nałożeniem rąk.

Na zakończenie zostaną poświęcone sakramentalia: woda, olej i sól, przyniesione przez wiernych. Po tym będzie możliwość nabycia literatury religijnej. Spowiedź od godz. 17.00 dla tych, którzy chcą dostąpić Bożej łaski uzdrowienia duszy i ciała.

Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciała
  1. Dnia 25 IV 2017 r. tj. we wtorek o godz. 18.00 będzie Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciała, którą poprowadzi Ojciec Teodor Knapczyk franciszkanin z Krakowa.

Na zakończenie zostaną poświęcone sakramentalia: woda, olej i sól, przyniesione przez wiernych. Po tym będzie możliwość nabycia literatury religijnej.      Spowiedź od godz. 17.30 dla tych, którzy chcą dostąpić Bożej łaski uzdrowienia duszy i ciała.

MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE 18 X 2016 R.

Dnia 18 X tj. we wtorek o godz. 18.00 będzie Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duszy i ciała, którą poprowadzi

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>