Msze Święte

Niedziele i święta:

  • 8:00 i 11:30 Raciąż
  • 10:00 Dąbrówka Kościół filialny

Święta "zniesione":

  • 9:00, 18:00 Raciąż
  • 16:30 Dąbrówka

Dni powszednie: 17:00 (zimą), 18:00

Odpusty parafialne

  • Św. Józefa - 19.III
  • Św Trójcy - ipsa die (niedziela)
  • Przemienienia Pańskiego - Dąbrówka - niedziela przed lub po 6 sierpnia.
Kolęda 2019

 

02.01. środa g. 10.00 - Borki, Wyb. Raciąskie od

Pani Sosińskiej do Leśnego Dworu

03.01. czwartek g. 10.00 - Wyb. pod Komorze od Pana

Landmesser do Pana Berent

04.01. piątek g. 10.00 - Nadolnik, Brda, Nadolna Karczma

od Pana Osowskiego do Pana Romińskiego

05.01. sobota g. 10.00 - Dąbrówka od szkoły

06.01. niedziela g. 14.00 - Wyb. pod Piastoszyn,

Raciąski i Wysocki Młyn, Mrówieniec

07.01. poniedziałek g. 10.00 - Wielka Komorza wieś i blok

8 rodzinny

08.01. wtorek g. 10.00 - Wielka Komorza bloki

09.01. środa g. 10.00 - Lubierzyn

g. 16.00 - kolęda dekanalna w parafii Żalno z udziałem

księdza biskupa diecezjalnego Ryszarda Kasyny

10. 01. czwartek g. 10.00 - Mała Komorza od Pani Kowalskiej

do Pana Przybylskiego

11.01. piątek g. 10.00 - Wysoka l. str od Pana Myk Henryk

do końca

12.01. sobota g. 10.00 - Stobno Tajwan

13.01. niedziela g. 14.00 - Wysoka pr. str od Pana Orzoł, Jeszka,

Lorbieccy do końca

14.01. poniedziałek g. 10.00 - Stobno od Pana Wielandt do

Pana Tomasza Wegner

15.01. wtorek g. 10.00 - Stobno od Pana Zenona Landmesser

do Pana Piotra Wegner

16.01. środa g. 10.00 - Stobno od Pana Jeschke do Pana Kulasa

17.01. czwartek g. 12.00 - ul. Topolowa, Modrzewiowa,

Jarzębinowa, Akacjowa

od Pana Knakowskiego do Pana Piekarskiego

18.01. piątek g. 12.00 - ul. Kasztelańska cała

od Pana Gołębiewskiego do Pana Lorbieckiego K.

19.01. sobota g. 10.00 - ul. Altanowa, oraz inne ul. od Pana Mężydlo wraz

z Panem Ortmann, Gierszewskim, Kołatka

i ul. Brzozowa do Pana Tysarczyk

20.01. niedziela g. 14.00 - ul. Wczasowa p. str od Pana

Pruskiego do Pana Hoffman wraz

z ul. przyległymi

21.01. poniedziałek g. 12.00 - ul. Leśna pr. i lewa str. od Pana

Ryszarda Gierszewskiego do Pana Tuszkiewicza

22.01. wtorek g. 12.00 - ul. Jeziorna od Pana Grzonkowskiego,

oraz ul. Wczasowa l. str do Pani Bucholc

wraz z ul. Piaskową

23.01. środa g. 12.00 - ul. Wczasowa l. strona

od Pana Grontkowskiego do Pana

Światczyńskiego wraz z ul. Wrzosowa

24.01. czwartek g. 12.00 - ul. Ogrodowa od Pana Piesik, oraz

ul. Lipowa cała do Pani Bobkowskiej

25.01. piątek g. 12.00 - ul. Sosnowa od Pana Podemskiego,

oraz ul. Wczasowa pr. str. od

Pana Witkowskiego do Pana Konkolewskiego

26.01. sobota g. 9.30 - ul. Wczasowa od Pani Kołatka

do Pana Augustyńskiego.

g. 16.00 - KOLĘDA W PLEBANII







 

Copyright:  Parafia św. Trójcy w Raciążu - Diecezja Pelplińska
ul. Kasztelańska 4, 89-502 Raciąż

Realizacja: MGDESIGN.PL | Marcin Boczarski