Niedziele i święta:

Dni powszednie: 17:00 (zimą), 18:00

Odpusty parafialne

• Św. Józefa - 19.III
  • Św Trójcy - ipsa die (niedziela)
  • Przemienienia Pańskiego - Dąbrówka - niedziela przed lub po 6 sierpnia.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 11 .11. 2018

1. Dzisiaj Msze św. o g. 8.00 i 11.30 w Raciążu, w Dąbrówce o godz. 10.00

2. Dzisiaj obchodzimy Święto Narodowe 100 lecie Niepodległości – dlatego Msza św. o godz. 11.30 będzie odprawiona za Ojczyznę. Pamiętajmy, by zawsze modlić za umiłowaną Ojczyznę, której tak wiele zawdzięczamy i która obecnie potrzebuje bardzo dużo modlitwy.

3. Dzisiaj kolekta na nasze kościoły i inne cele w parafii. Pamiętajmy też o ofiarach od rodzin. Mamy także jeszcze do spłacenia zrobione ławki w kościele w Raciążu, konfesjonały i prace wykonane w plebanii. Proszę o pełne zrozumienie.

4. We wtorek obchodzimy VII rocznicę wprowadzenia relikwii Św. J.P.II do naszej parafii. Przed i po Mszach św. będzie możliwość ucałowania relikwii Św. Papieża

5. We wtorek – spotkanie grupy modlitewnej Św. siostry Faustyny o godz. 16.00, które prowadzi Pani katechetka Aurelia Kowalik, a w czwartek o godz. 17.00 spotkanie grupy modlitewnej Św. Jana Pawła II i biblijnej, którą prowadzi Pani katechetka Lucyna Kamieniarz. W te dni zapraszam także inne dzieci i młodzież do domu katechetycznego.

6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy.

7. W czwartek spotkanie chóru z Panem Marcinem Kiedrowskim o godz. 19.15 Zapraszam w imieniu swoim, Pana Marcina i Pana Organisty także inne osoby.

8. Dziewczynki, które chcą należeć do scholi parafialnej zapraszam w piątki po Mszy wieczornej.

9. Można jeszcze przynosić na zdrowaśki jednorazowe i roczne. Na zdrowaśki roczne możemy przynosić do I Niedzieli Adwentu

10. Msze św. wieczorne odprawiane są o godz. 17.00, a druga dodatkowa jeśli zachodzi taka potrzeba jest o godz. 17.30

11. Przypominam o rezerwacji miejsc na dalsze 20 lat

12. Za tydzień kolekta na W.S.D. w Pelplinie.

13. W piątek będzie spotkanie młodzieży do bierzmowania o godz. 16.00 w domu katechetycznymi

14. Po Mszy św. można kupić ostatni nr Mały Pielgrzym dla dzieci i kalendarz na drugi rok

15. Intencje.